درباره ما

گروه روشنایی رسام در سایه ایزد منان از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات نور و روشنایی آغاز کرده و با بهره گیری از دانش روز دنیا در این زمینه در کشور پیشتاز می باشد.
گروه روشنایی رسام به پشتوانه مدیریت علمی و تخصصی و توانایی مشاوره در طراحی و نورپردازی حرفه ای توانسته در این عرصه سهم قابل توجهی از بازار را نصیب خود نماید.
شرکت رسام علاوه برتولید چراغهای ال ای دی با تنوع و کیفیت بالا قابل رقابت با نمونه های خارجی و دارای استانداردهای تعریف شده قادر به ساخت چراغهای سفارشی بنا به درخواست مشتریان گرامی می باشد.
توانایی و قابلیت این مجموعه در تامین تجهیزات روشنایی و مشاوره پروژه های متعدد باعث جلب اعتماد مشتریان شده است
شرکت رسام تولید کننده چراغهای دفنی ، دیواری دکوراتیو ، قاب هالوژن ، پارکتی ، والواشر ، نمای ساختمان، درختی، و پرژکتور می باشد.
کلیه محصولات دارای 2 سال گارانتی می باشد.

350

پروژه تکمیل شده

18

سال فعالیت مستمر

2

سال گارانتی محصولات

60

نفر نیروی متخصص

سخن مدیر عامل

در عصر حاضر ، سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصتهای گذرا بهره مند شوند. همواره معتقد بوده ایم که علم، تجربه و تخصص بايد اين قابليت را داشته باشند تا در خدمت ساير انسانها قرار گيرند. از همین روی از بدو تأسیس، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌محور و با خلق سبد محصول باکیفیت و جامع به جهت عدم نیاز به واردات انواع چراغ های دکوراتیو ، با گرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی و رضایت هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم.
یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت رسام ، ایجاد زیرساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خَلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوري‌هاي نوين است. از این روی بسیار امیدواریم، در سال‌های آینده نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل ‌به‌ فصل بنگاریم.
سربلند باشید

چرا ما را انتخاب کنید

tab-images-1
توانایی و قابلیت این مجموعه در تامین تجهیزات روشنایی و مشاوره پروژه های متعدد باعث جلب اعتماد مشتریان شده است
tab-images-1
رسام با به کارگیری از نیرو های متخصص پشتیبانی 24 ساعته و همه روزه در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید در هر زمانی از پشتیبانی محصولات استفاده کنید.
tab-images-1
گروه روشنایی رسام علاوه برتولید چراغهای ال ای دی با تنوع وکیفیت بالاقابل رقابت با نمونه های خارجی ودارای استانداردهای تعریف شده قادر به ساخت چراغهای سفارشی بنا به درخواست مشتریان گرامی میباشد.

بهترین ویژگی ها

ما با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهره گیری ازنیرو های متخصص محصولاتی با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه های خارجی به همراه 2 سال گارانتی عرضه می کنیم.

گروه تولیدی رسام به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت تولید محصولات روشنایی، با استفاده از ایده های خلاقانه و نوآوری در تولید توانسته محصولاتی با تنوع بالا تولید کند

با افتخار محصولات تولید شده در گروه تولیدی رسام را با گارانتی دو ساله و تضمین کیفیت ارائه میکنیم.